^ Do góry ^

KONKURSY W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

JĘZYK POLSKI 

 

NAZWA KONKURSU

OPIEKUN

TERMIN

LICZBA UCZESTNIKÓW

OSIĄGNIĘCIA

1.

Powiatowy Konkurs Literacki

„Odkryj w sobie Andersena”

Beata Hetig-Jastrzębska,

Mariola Kacperska

Aneta Owczarek

listopad 2013

6

I miejsce – Karol Jastrzębski  Va

II miejsce – Sebastian Milewski Vb

wyróżnienia – Hanna Łopatka Va             Maria Łopatka  Va                       więcej...

2.

VIII Ogólnopolski        Konkurs   Polonistyczny

„ Z ortografią na co dzień”

„ Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Beata Hetig-Jastrzębska,

Mariola Kacperska

Aneta Owczarek

Ewa Zauder

listopad 2013   

12

I miejsce w szkole – Krystian Daniluk Vb

Do II etapu zakwalifikował się – Łukasz Muras Vb                   więcej...

3.

Ogólnopolski  Konkurs

„Legendy polskie”

Beata Hetig-Jastrzębska,

Mariola Kacperska

Aneta Owczarek

Ewa Zauder

grudzień 2013

22

Najlepsi w szkole:

Marysia Łopatka, Magda Soszka, Artur Frontczak, Weronika Pogoda

4.

Wojewódzki Konkurs

„Odkrywania Tuwima”

Beata Hetig-Jastrzębska,

Mariola Kacperska

Aneta Owczarek

Ewa Zauder

październik 2013

6

brak wyróżnień     

5.

Ogólnopolski Konkurs Literacki

„Mistrzowie Orlego Pióra”

Beata Hetig - Jastrzębska

Mariola Kacperska

marzec 2014

3

I miejsce - Sebastian Milewski Vb

Wyróżnienie - Karol Jastrzębski

MATEMATYKA 

 

NAZWA KONKURSU

OPIEKUN

TERMIN

LICZBA UCZESTNIKÓW

OSIĄGNIĘCIA

6.

Ogólnopolski Konkurs

„Pangea”

Marzenna Opoka-Szewc

styczeń 2014

26

brak wyników

7.

Ogólnopolski Konkurs

„Łowcy talentów Jersz”

Marzenna Opoka-Szewc

styczeń  2014

12

20 miejsce w województwie - Weronika Pogoda VIa

PRZYRODA 

 

NAZWA KONKURSU

 

OPIEKUN

TERMIN

LICZBA UCZESTNIKÓW

OSIĄGNIĘCIA

8.

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny

„Eko- Planeta”

Jolanta Orlicz

styczeń 2014

20

brak wyników

INFORMATYKA 

 

NAZWA KONKURSU

 

OPIEKUN

TERMIN

LICZBA UCZESTNIKÓW

OSIĄGNIĘCIA

9.

Ogólnopolski Konkurs

„Doodle 4 Google”

Jolanta Orlicz

Małgorzata Pytka

grudzień 2013

2

 brak wyników

MUZYKA 

 

NAZWA KONKURSU

 

OPIEKUN

TERMIN

LICZBA UCZESTNIKÓW

OSIĄGNIĘCIA

10.

Ogólnopolski Festiwal

Kolęd i Pastorałek

Magdalena Przybylska

grudzień 2013

15

brak wyróżnień

11.

Międzyszkolny  Konkurs

„Leć kolędo”

Magdalena Przybylska

styczeń 2014

11

I miejsce w kategorii zespół/duet Marysia i Hania Łopatka VA                  

PLASTYKA 

 

NAZWA KONKURSU

 

OPIEKUN

TERMIN

LICZBA UCZESTNIKÓW

OSIĄGNIĘCIA

12.

Ogólnopolski Konkurs

Plastyczny  Tęcza

„Barwy lata”

Bogumiła Połać

październik  2013

22

I miejsce w szkole - Marysia Łopatka Va

wyróżnienie – Sandra Woźna Vb                                         więcej...

13.

XV Ogólnopolski Konkurs

Plastyczny

„Kartka świąteczna”

Bogumiła Połać

grudzień 2013

9

brak wyników

14.

Ogólnopolski  Konkurs

„Legendy polskie”

Bogumiła Połać

grudzień 2013

4

Najlepsza praca w szkole: Sebastian Milewski

15.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

„Jaki znak Twój? Orzeł Biały”

Bogumiła Połać

Marzec 2014

10

III miejsce Mateusz Kępka Va

Wyróżnienie - Klaudia Frontczak IVa

16.

Wojewódzki Konkurs

„Odkrywania Tuwima”

Elżbieta Wojtaszek - Kaleta

Bogumiła Połać

Dorota Roman

październik 2013

18

brak wyróżnień     

JĘZYK ANGIELSKI 

 

NAZWA KONKURSU

 

OPIEKUN

TERMIN

LICZBA UCZESTNIKÓW

OSIĄGNIĘCIA

17.

Ogólnopolska Olimpiada

Olimpusek

Maja Milewska

styczeń  2014

9 osób z klasy III

I miejsce – Roksana Bojanowska

Laureaci : Julia Biernacka, Julia Kosiada  więcej...

RELIGIA 

 

NAZWA KONKURSU

 

OPIEKUN

TERMIN

LICZBA UCZESTNIKÓW

OSIĄGNIĘCIA

18.

Wojewódzki Konkurs

„Jan Paweł II – papież

wszystkich ludzi.”

Halina Sapała

listopad  2013

4

brak wyników

KSZTAŁCENIE ZINTEGROWANE 

 

NAZWA KONKURSU

 

OPIEKUN

TERMIN

LICZBA UCZESTNIKÓW

OSIĄGNIĘCIA

19.

Ogólnopolska Olimpiada

Olimpusek

Elżbieta Wojtaszek-Kaleta

Renata Sadowska

Dorota Roman

styczeń  2014

12

Laureat: Zuzanna Frontczak, kl. II                                     więcej...

                                              WYCHOWANIE FIZYCZNE

 

NAZWA KONKURSU

OPIEKUN

TERMIN

LICZBA UCZESTNIKÓW

OSIĄGNIĘCIA

20.

Mistrzostwa Gminy w

pływaniu

Gabryel Zdunek

grudzień  2013

8

I miejsce - Maria Łopatka Va 

I miejsce - Stanisław Dula VIa

21.

Wojewódzkie zawody Orlikowa Liga Mistrzów Rugby Tag

Artur Mrowicki

październik,

listopad 2013

11

IV miejsce w województwie

22.

Wojewódzkie zawody halowe Mała Rugby Tag

Artur Mrowicki

grudzień 2013

11

VI miejsce w województwie więcej...


  

 

 

Rok szkolny 2012/13

 KONKURSY PRZEDMIOTOWE

   NAZWA KONKURSU   OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik” JERSZ

Najlepszy wynik w szkole - Szymon Rytych IVa (miejsce2000 w Polsce na 52 095 uczestników)

Matematyczne Mistrzostwa  Polski

Maria Łopatka I miejsce w powiecie

Magdalena Soszka I miejsce w powiecie

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Eko - Planeta"
Weronika Pogoda -  I miejsce (wiedza)
Maria Łopatka IVa – I miejsce  (praca plastyczna)
Wojewódzki Konkurs „Śladami Janusza Korczaka" Magdalena Soszka Va - wyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Po schodach wierszy"

Jan Klepacz kl. III – I miejsce

Łucja Rewicz kl. II – III miejsce

Weronika Pogoda Va – I miejsce

Piotr Jaszczuk IVa – II miejsce
„Świerszczykowe wierszyki”

Patrycja Bąkała, Julia Biernacka kl.II

Jan Klepacz kl. III, Hanna Łopatka kl. IVa,

Marika Kołodziej kl. IVb – 

dostali się do eliminacji powiatowych

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Galileo” Karol Jastrzębski kl. IVa - wyróżnienie

 KONKURSY ARTYSTYCZNE

NAZWA KONKURSU OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

Konkurs Powiatowy „Złota Maska”

"Baśnie i legendy starego kontynentu."

 II miejsce

Konkurs plastyczny

„Bezpiecznie na wsi – powiedz stop upadkom”
Maria Łopatka kl. IVa - I miejsce

Powiatowy konkurs plastyczny „ Rany Julek!

Za co cenię Juliana Tuwima”

Zwycięskie prace w GOK w Brójcach:

Zofia Frączkowska Va

Magda Soszka Va

Sebastian Milewski IVb

XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

„ Człowiek w ruchu”
Udział

Konkurs plastyczny LGD Ster

„Nie do zapomnienia czyli najpiękniejsze krajobrazy   

i cuda przyrody mojej okolicy”

Julia Biernacka kl. II – III miejsce

Piotr Jaszczuk kl. IVa – III miejsce

wyróżnienia – Maria Łopatka, Julia Turek,

                     Paulina Gulej,Mateusz Kępka

KONKURSY SPORTOWE

NAZWA KONKURSU OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
Gminne Zawody w Biatlonie Letnim i Biegach na Orientację Dawid Wróblewski VA – I miejsce

Turniej Piłki Nożnej o Puchar ks. Proboszcza

z Parafii Andrzejów

Drużyna szkolna – I miejsce
Mała Liga Rugby Tag VII miejsce

Mistrzostwa Powiatu Łódzkiego Wschodniego

w Mini Biatlonie

Maria łopatka IVa – I miejsce

Anna Piasta IVa – II miejsce

Stanisław Dula Va – I miejsce

Wiktor Nadaj IVa – IV miejsce

Mistrzostwa Powiatu Łódzkiego Wschodniego

w Narciarstwie Biegowym

Anna Piasta IVa – I miejsce

Łopatka Maria IVa – II miejsce

Stanisław Dula Va – II miejsce

Wiktor Nadaj IVa – III miejsce

Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym

Aleksandra Samiec VIa – I miejsce

Anna Piasta IVa – II miejsce

Paulina Sadowska VIa – III miejsce

Marcin Frontczak VIb – I miejsce

Karol Jastrzębski IVa – III miejsce
III Turniej Piłki Nożnej O Puchar Dyrektora Szkoły w Bukowcu
dziewczęta - II miejsce
chłopcy – V miejsce
XIV Przełajowy Bieg Żołnierski o puchar MON Plichtów
Weronika Biernacka VI a –  I miejsce
Marika Kołodziej kl. IVb - IV miejsce
cała drużyna - II miejsce

 Konkursy wewnątrzszkolne:

* Książki z mojej biblioteki.

* Multimedia wokół nas.

* Konkurs sportowy.

* Konkurs muzyczny.

Zwyciężyły w klasach I-III klasa III, a w klasach IV-VI klasa VIa.

  

 Rok szkolny 2011/12

 

 KONKURSY PRZEDMIOTOWE

NAZWA KONKURSU OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

Wojewódzki Konkurs

„Baśnie z Suwalszczyzny”

Klas I-III: V miejsce- Wiktoria Turek kl. III

Klasy IV-VI: I miejsce- Rafał Bogołębski kl.IVb

                     III miejsce- Klaudia Patury kl.VIb,

                     VIII miejsce- Weronika Kazimierska kl. VIb,

                      X miejsce- Deana Lauk IVa

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT 2012

Bartosz Kępka kl. VIa, Martyna Jaszczuk kl. VIb –  wynik powyżej 75% możliwych punktów

Magdalena Soszka kl. IVa – najlepszy wynik w szkole

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy

‘Eko Planeta”

Wyróżnienie: Rafał Biernacki kl. VIb,

            Weronika Kazimierska kl. VIa

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

„Po schodach poezji”

II miejsce  - Jan Klepacz kl. II

Wyróżnienie – Sandra Wójt kl. Vb
Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Moja Eko – Gmina” 

Wyróżnienie – Weronika Pogoda kl. IVa

Wojewódzki Konkurs Banku BGŻ „Lato z rowerem” III miejsce Paulina Burczyńska kl. III
Gminny Konkurs Recytatorski „Świerszczykowe Wierszyki” I miejsce – Weronika Pogoda kl. IVa
Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny „Jestem Eko”

I miejsce - drużyna SP

Indywidualnie:

I miejsce – Weronika Kazimierska,

                 Bartosz Kępka  kl. VIa
Historyczny „EDI Panda” Udział

KONKURSY ARTYSTYCZNE

NAZWA KONKURSU OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Barwy jesieni”

II miejsce – Sandra Wójt kl. V b

III miejsce – Mateusz Woźny kl. Vb

KONKURSY SPORTOWE 

NAZWA KONKURSU OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
Gminny Turniej Tenisa Ziemnego

I miejsce – Stanisław Dula kl. IV a

II miejsce – Karol Jastrzębski kl. III

III miejsce – Maciej Warda kl. IV a

Gminny Bieg na Orientację

Dziewczęta:

I miejsce - Sandra Jabłońska kl. VI b

II miejsce -  Martyna Jaszczuk kl. VI b

III miejsce - Agnieszka Soszka kl.VI a

Chłopcy:

III miejsce – Maciej Warda kl. IV a

Gminny Biathlon Letni 

Dziewczęta I-III

I miejsce - Joanna Turek  kl. III

II miejsce – Anna Piasta kl. III

III miejsce – Maria Łopatka kl. III

IV – VI

I miejsce – Sandra Jabłońska kl. VI b

II miejsce – Luiza Michalec kl. VI b

III miejsce – Martyna Jaszczuk kl.VI b

Chłopcy I- III

I miejsce – Karol Jastrzębski kl. III

II miejsce – Wiktor Nadaj kl. III

III miejsce – Artur Arczykowski kl. II

IV – VI

II miejsce – Maciej Warda kl. IV a

III miejsce –Stanisław Dula kl. kl.IV a

Gminne Zawody w Biegach Narciarskich

Mini Biathlon

II miejsce – Maria Łopatka kl. III

III miejsce -  Joanna Turek kl. III
Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym

Dziewczęta kl. I - III

I miejsce – Anna Piasta  kl. III

II miejsce – Hanna Łopatka kl. III

IV – VI

I m-ce – Wiktoria Wróblewska kl. V b

II m-ce –Wiktoria Cieplucha  kl. V b

III m-ce – Aleksandra Samiec kl.Va

Chłopcy

I miejsce – Karol Jastrzębski kl. III

II miejsce – Marcin Frątczak kl. Vb

III miejsce – Jakub Gładysz kl. IVa
Turniej Piłki Nożnej o Puchar Księdza Proboszcza I miejsce – II drużyna
Bieg Organizowany w Ramach Akcji „Polska Biega” I miejsce – Karol Jastrzębski  kl. III

VII Bieg Żołnierski o Puchar Ministra

Obrony Narodowej

I miejsce – Luiza Michalec kl. VIb

III miejsce – Sandra Jabłońska kl. VIb
Gminne Zawody Pływackie

I m-ce – Weronika Biernacka kl. VIa

II m-ce Rafał Biernacki kl. VIb

I m-ce – Joanna Turek kl. III

II m-ce Maria Łopatka kl. II

Konkursy wewnątrzszkolne:

* Co wiesz o swojej gminie?

* Ciekawe miejsca Gmuny Brójce.

* Wiersze o Polsce.

Zwyciężyły w klasach I-III klasa III, a w klasach IV-VI klasa Vb.

 

 

 

 

W roku szkolnym 2010/2011 

Konkursy pozaszkolne:

♦ Ogólnopolski Konkurs Logopedyczny "Moja ulubiona zabawa logopedyczna- III miejsce: Wiktoria Biernacka kl. V a

♦ Ogólnopolski Konkurs Historyczny " Obiady Czwartkowe"-II miejsce: Bartosz Orlicz kl. VIb 

♦ Wojewódzki Konkurs Matematyczny " Z Pitagorasem na Ty"- Wyróżnienie: Jędrzej Piasta kl. VIb

♦ Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego " It's Time for English"-III miejsce Weronika Kazimierska, Weronika Jardzioch , Maciej Cerbniak , Martyna Klepacz, Aleksandra Sójka

Konkursy szkolne:

♦ Konkurs wiedzy o Janie PawleII- I miejsce w kategorii klas młodszych - klasa II, w kategorii klas starszych - klasa VIb

♦ Konkurs wiedzy o Wolfgangu Amadeuszu Mozarcie - I miejsce w kategorii klas młodszych - klasa III, w kategorii klas starszych - klasa IVa

♦ Konkurs "Matematyczne ABC"- I miejsce w kategorii klas młodszych - klasa I, w kategorii klas starszych - klasa VIb

♦ Konkurs wiedzy o Krakowie- I miejsce w kategorii klas młodszych - klasy II i III, w kategorii klas starszych - klasy IVa i VIb

              W rywalizacji całorocznej I miejsce w kategorii klas młodszych zajęła- klasa II, w kategorii klas starszych - klasa VIb.

                                                                                     GRATULUJEMY!

 W roku szkolnym 2009/2010 

Konkursy pozaszkolne:

♦ Miedzyszkolny Konkurs Plastyczny "Barwy Jesieni" -wyróżnienie: Natalia Kępka kl. VIb, Marta Sapała kl.VIa, Aleksandra Sulmirska kl VIa, Anita Namielska kl. VIa

♦ Gminne zawody Pływackie- I miejsce w kategorii klas młodszych - Rafał Biernacki kl. IVb, III miejsce Michał Klepacz kl.IVb, 

            w kategorii klas starszych - I miejsce Jędrzej Piasta kl. Vb, II miejsce Dawid Dunal kl. VIa, III miejsce Maciej Cerbniak kl V.a

♦ Mistrzostwa Gimnazjum w Kurowicach W Halowej Piłce Nożnej- III miejsce kl. VIa

♦ Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Arbores Vitae"- Laureaci: Paula Porochniak kl.Va, Robert Jastrzębski kl.Va, Bartosz Orlicz kl. Vb

♦ Gminny Konkurs Plastyczny "Kartka świąteczna"

♦ Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza"

♦ Powiatowy Konkurs Literacki "Biblioteka moich marzeń" -II miejsce Lilia Samiec kl VIa

♦ Gminne Mistrzostwa w Narciarstwie Biegowym:

           kategoria młodsza-I miejsce Stanisław Dula kl.II, II miejsce Nadaj kl.I, III miejsce Karol Jastrzębski kl. I 
           kategoria starsza- I miejsce Jedrzej Piasta kl Vb,II miejsce Sylwester Nadaj kl.Va,III miejsce Robert Jastrzębski kl.Va

♦ Gminne Mistrzostwa w Biathlonie: 

          chłopcy - I miejsce Jedrzej Piasta kl.Vb, II miejsce Robert Jastrzebski kl. Va, III miejsce Sylwester Nadaj kl. Va

          dziewczęta - I miejsce Luiza Michalec kl. IVb, III miejsce Angelika Nadaj kl. VIb

Konkursy szkolne:

♦ Konkurs Piosenki Angielskiej- I miejsce w kategorii klas młodszych - klasa I, w kategorii klas starszych - klasa IVa

♦ Konkurs wiedzy o Fryderyku Chopinie- I miejsce w kategorii klas młodszych - klasa I, w kategorii klas starszych - klasa IVa

 W roku szkolnym 2008/2009 

Konkursy pozaszkolne:

♦ Uczennice naszej szkoły wzięły udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Barwy Jesieni".

           Dziewczynki z klas II-III w składzie: Paulina Sadowska, Julia Turek, Sandra Jabłońska i Weronika Kaźmierska wywalczyły pierwsze miejsce i wygrały aparat fotograficzny dla szkoły"
           Uczennice klas V-VI: Lilia Samiec, Ola Sulmirska, Natalia Kępka i Ola Biernacka zostały wyróżnione.

♦ W październiku uczniowie naszej szkoły rozegrali GMINNY TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO .

           Wyróżnione zostały osoby, które zajęły pierwsze cztery miejsca: Monika Rokita i Marcin Turek z kl.VIb- I miejsce, Julia Majchrzycka z kl. Va i Kamil Kotlicki z kl. Vb- II miejsce, 

           Nicola Smolis z kl. Vb i Patryk Karp z kl. VIb- III miejsce, Anita Namielska z kl. Va i Robert Jastrzębski z kl.IVa- IV miejsce

♦ Niektórzy uczniowie biorący udział w Ogólnopolskim Konkursie "PLANETA OCEAN" zdobyli wyróżnienie. Byli to: Paulina Sapińska kl. VIb i Kacper Zawada kl. Va.

♦ W naszej szkole odbył się IV Turniej Piłki Halowej o Puchar Księdza Proboszcza Parafii Kurowice. Pierwszy zespół zajął II miejsce, drugi zespół VI miejsce. 

           Chłopcy wyróżniający się umiejętnościami piłkarskimi to: Dawid Dunal, Kamil Mirowski, Sebastian Kaniorski, Kamil Kotlicki, Kamil Krystecki, Robert Lasota, Konrad Lorentowicz, Dawid Szewc,                Adam Janiszewski, Czarek Glapiński, Patryk Karp, Piotrek Pietrzyk, Michał Sadowski, Jakub Szymański - Chachuła, Marcin Turek.

♦ Natalia Kępka z klasy VB, zajęła III miejsce w Ogólnołódzkim Konkursie Grafiki Komputerowej "Magia Świąt Bożego Narodzenia".

♦ Bartosz Orlicz z klasy IVb brał udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tęcza" i otrzymał nagrodę za zajęcie I-go miejsca w szkole.

          Wyróżnienia w tym konkursie otrzymały : Ola Sulmirska z klasy Va, Natalia Kępka z klasy Vb

Konkursy szkolne: 

♦ Konkurs plastyczny "Ziemia w Twoich rękach"- I miejsce w kategorii klas młodszych - klasa II, w kategorii klas starszych - klasa IVa

♦ Konkurs plastyczny "Kartka świąteczna i ozdoba choinkowa" - I miejsce w kategorii klas młodszych - klasa III, w kategorii klas starszych - klasa VIa

♦ Konkurs "Pomagamy sobie wzajemnie" - I miejsce w kategorii klas młodszych - klasa II, w kategorii klas starszych - klasa IV

♦ Konkurs "Łódź naszym najbliższym miastem"-I miejsce w kategorii klas młodszych - klasa II, w kategorii klas starszych - klasa VIa i Vb 

                  W ogólnej punktacji konkursów szkolnych- I miejsce w kategorii klas młodszych - klasa II, w kategorii klas starszych - klasa VIa

 

W roku szkolnym 2007/2008 

Konkursy pozaszkolne:

♦ Mistrzostwa Gminy w Tenisie Ziemnym:Adam Cieplucha kl. VIa- II miejsce, Mateusz Brdoń kl VIa- III miejsce, Anna Świderek kl. VIa- I miejsce:

♦ Konkurs Plastyczny "Barwy Jesieni": Martyna Piech kl.VIa- II miejsce, Marta Sapała kl. IVa- III miejsce;

♦ Konkurs plastyczny "W gospodarstwie moich rodziców jest bezpiecznie":Martyna Piech kl.VIa- I miejsce, Anna Woźna kl. VIa- II miejsce

♦ Mistrzostwa klas I Gimnazjum i VI Szkoły Podstawowej w Piłkę Nożną: II miejsce kl. VI b

♦ Międzyszkolny Konkurs "III Edycji Prezentacji Form Pracy Kulturalno- Oświatowej Szkół Samorządowych Gminy":I miejsce, wyróżnienia indywidualne- Anna Woźna, Karolina Piech i Dawid Kwiatkowski

♦ Międzyszkolny Konkurs Filmowy: Maria Świderek kl. V b- I miejsce, Konrad Sulmirski kl. VI b- II miejsce

♦ Konkurs matematyczny "Mat 2008": Maria Świderek kl. V b- wyróżnienie

♦ Powiatowy Konkurs Recytatorski "Wiersze o Polsce i o Polakach": Anna Woźna kl. VIa, Anna Bogdan kl. Va- wyróżnienie

♦ Turniej Piłki nożnej o Puchar ks. Proboszcza Parafii Kurowice: I miejsce- kl. VI, II miejsce- kl. V

♦ Konkurs Plastyczny "Pisanki, kraszanki,jajka malowane": I miejsce- Kacper Ciszewski kl. Va

♦ Międzyszkolny Konkurs Piosenki angielskiej": III miejsce- Damian Klepacz, Rafał Ceglarek kl. VIb, Wyróżnienie- Ewelina Jędrzejczyk kl.Vb, Karolina Piech kl. VIa, Martyna Piech kl. V   

Konkursy szkolne:

♦ Konkurs plastyczny "Zakładka do książki" - I miejsce - klasa III  

♦ Konkurs Matematyczny "Wesoła matematyka" - I miejsce - klasa III,

 

♦ Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii" - I miejsce - klasa "O",

 

W roku szkolnym 2006/2007:

 

Konkursy pozaszkolne:

 

Konkurs Powiatowy „Bezpieczny wypoczynek, zabawa, rodzina”- Agata. Piasta- wyróżnienie,

 

♦ Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko-Planeta” - Kornelia Frączkowska- wyróżnienie w pracy indywidualnej, wyróżnienie w teście - Marta Sójka, Magdalena Kozal,

♦ Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kwadratura koła” - Magdalena Świderek 19 m-ce w kraju, Robert Jastrzębski - 50 m-ce,

♦ Ogólnopolski Konkurs „Co młody konsument wiedzieć powinien” - Lilia Samiec - II miejsce w województwie,

♦ Powiatowy Konkurs ”Wiersze o Polsce i Polakach” - Anna Woźna I m-ce,

♦ Międzywojewódzki Konkurs

♦ Grafiki Komputerowej - Jowita Pękala - wyróżnienie

 Konkursy szkolne:

♦ Konkurs Historyczny „Polska moja Ojczyzną” - I miejsce - klasa II,

♦ Konkurs piosenki patriotycznej i żołnierskiej - I miejsce - klasa II,

♦ Konkurs na plakat „Symbole narodowe i herby miast” - I miejsce - klasa II i VI

♦ Konkurs na gazetkę o patronie - I miejsce - klasa II i V